МЗП YOKI Led series YK-65 GaN Ultra 2Type-C/1USB 65W white

В наявності
1475

Наявність в магазинах:

Способи доставки:

  • Доставка по Україні (Нова пошта, Укрпошта);
  • Самовивіз із магазинів (Запоріжжя, Івано-Франківськ).

Способи оплати:

  • Накладений платіж
  • Оплата на карту Visa/MasterCard
  • Оплата частинами від Приват Банка

Запоріжжя

ТРЦ «Амстор»
вул. Петра Сагайдачного, 20б (Бородинська, 20б)
 
09:00 – 20:00
без вихідних
Показати на мапі
1 шт.
ТРЦ «Амстор» (Поруч з маг. «Срiбний вік»)
вул. Перемоги, 64
 
09:30 – 20:30
без вихідних
Показати на мапі
1 шт.
ТРЦ «Амстор» (2 пов. навпроти маг.)
вул. Чарівна, 74
 
09:00 – 20:00
без вихідних
Показати на мапі
1 шт.
вул. Чарівна, 121
09:00 – 20:00
без вихідних
Показати на мапі
1 шт.
  • Корпус адаптера виготовлений із міцного пластику, має зручну форму з округленими гранями та приємну на дотик матову поверхню.
  • Його верхня панель виготовлена зі злегка вигнутими краями, а передня та задня — декоровані оригінальним тисненим візерунком, який запобіжить ковзанню пальців. 
  • На його верхньому торці розміщений LED-індикатор для контролю роботи.
  • Завдяки функції Auto-ID, адаптер здатний автоматично визначати необхідну для заряджання потужність.
  • Його тривалий термін експлуатації та стабільний процес заряджання гарантуються багаторівневою системою захисту від короткого замикання, перегрівання та перевантаження.

Зарядний пристрій YK-65 GaN Ultra PD 65W — це універсальний аксесуар, створений із використанням передових розробок у галузі сучасної електроніки для швидкого, безпечного заряджання портативних ґаджетів, зокрема й ноутбуків. Ця модель є GaN адаптером, що істотно відрізняється від традиційних зарядних пристроїв, що ґрунтуються на застарілій технології з кремнієвими напівпровідниками. Завдяки напівпровідникам із нітриду галію, він унікальним способом поєднує компактні розміри, неймовірну потужність і високу енергоефективність, не перегрівається навіть за максимального навантаження. Його корпус надійно зібраний, виготовлений зі стійкого до навантажень і високих температур пластику, виготовлений зі скошеними ребрами, які візуально переходять на злегка втопплену панель верхнього торця. У верхній частині бічної грані адаптера міститься LED-індикатор, який допоможе контролювати його роботу й разом із підсвічуваною тонкою лінією на лицьовій панелі створює світловий ефект, що привертає увагу, що буде дуже корисно в умовах недостатнього освітлення. На нижньому торці аксесуара розташована мережева вилка стандарту EU, а на верхньому — два роз'єми Type-C і USB-порт. Потужність на виході кожного з роз'ємів Type-C може досягати 65 Вт, на виході USB — 60 Вт. Під час одночасного заряджання 2 або 3 пристроїв вихідна потужність залежатиме від комбінації використовуваних роз'ємів і докладно розкладено на пакованні. Модель обладнана системами інтелектуального розподілу потужності та багаторівневого захисту та підтримує найпоширеніші протоколи швидкого заряджання, як-от PD і QC.


Комплектація: Мережевий адаптер

  • Бренд: YOKI  
  • Роз'єми: 2хType-C, USB
  • Потужність: 65W
  • Технологія швидкого заряду: Power Delivery, Quick Charge 3.0
  • Колір: білий
Відгуки МЗП YOKI Led series YK-65 GaN Ultra 2Type-C/1USB 65W white
Увійдіть щоб залишити відгук.

Способи доставки:

  • Доставка по Україні (Нова пошта, Укрпошта);
  • Самовивіз із магазинів (Запоріжжя, Івано-Франківськ).

Способи оплати:

  • Накладений платіж
  • Оплата на карту Visa/MasterCard
  • Оплата частинами від Приват Банка