Power Bank TUGII Y400 PD22.5W/QC3.0/Lamp 40000mAh black
Закінчується
2285
Наявність в магазинах:
Місто:
Запоріжжя
Способи доставки:
Доставка по Україні (Нова пошта, Укрпошта);
Самовивіз із магазинів (Запоріжжя, Івано-Франківськ).
Способи оплати:
Накладений платіж
Оплата на карту Visa/MasterCard
Оплата частинами від Приват Банка
В кошик
Pay
Наявність в магазинах
Опис
Характеристики
Відгуки
(0)
Запоріжжя
ТРЦ «Амстор»
без вихідних
Показати на мапі
1 шт.
Забронювати
Бренд: TUGII
Ємність: 40 000 mAh
Максимальна потужність: 22.5 W
Технології швидкої зарядки: Power Delivery (PD) та Quick Charge 3.0 (QC3.0)
Вихідні інтерфейси: 2х USB, 2х Type-C
Вбудовані кабелі: Type-C та Lightning
Додатково: Вбудований LED-ліхтар (лампа) та дисплей рівня заряду
Матеріал корпусу: Вогнестійкий та міцний ABS-пластик
Увійдіть
щоб залишити відгук.
Залишити свій відгук
Відправити
Повернутись
Способи доставки:
Способи оплати:
Накладений платіж
Схожі товари
Є в наявності
Power Bank Hoco J72 10000mAh black
Закінчується
Портативна Сонячна Зарядна Станція Choetech 22W black
Є в наявності
Power Bank Hoco J86 PD20W/QC3.0/Lamp 40000mAh black
Power Bank XO PR160 QC3.0+PD 22.5W 80000 mAh black
Power Bank XO PR157 QC22.5W/PD20W 40000 mAh black
Power Bank Hoco J94 22.5W 75000mAh black
Power Bank Hoco J86B PD20W/QC3.0/Lamp 60000mAh black
Power Bank Hoco J86A PD20W/QC3.0/Lamp 50000mAh black
Power Bank Hoco J91B 30000mAh white
Power Bank Profit PQ17 MagSafe 22,5W 10000mAh white